ویزای استرالیا

ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا

Australian visa

کشور استرالیا یکی از محبوب ترین و مهاجرپذیرین کشورهای جهان است که هر ساله افراد زیادی از سراسر دنیا برای ورود به این کشور درخواست ویزا می دهند. روشهای مختلفی برای سفر و یا اقامت در این کشور وجود دارد که ویزای مربوط به هر روش با توجه به هدف متقاضی و شرایط فردی او صادر می گردد. در این مطلب برای آشنائی بیشتر متقاضیان به توضیح درباره انواع ویزای استرالیا خواهیم پرداخت.

ویزای استرالیا-انواع ویزای استرالیا

استرالیا ویزاهای مختلفی دارد که در دو نوع ویزای اقامت موقت و ویزای اقامت دائم ارائه می گردد. افرادی که به منظور سیاحت و گردش، دیدن افراد خانواده و یا شرکت در همایشها و سمینارها قصد رفتن به این کشور را داشته باشند می توانند برای ویزای اقامت موقت اقدام نمایند. برای موارد دیگری که افرد با اهداف تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری، زندگی با خانواده و یا مهاجرت قصد رفتن به استرالیا را دارند باید برای ویزاهای که به اقامت دائم منتهی می گردند، اقدام نمایند.

ویزای توریستی استرالیا

کشور استرالیا همواره به خاطر داشتن طبیعت منحصربه فرد و منظره های زیبا و بدیع، گردشگران خارجی زیادی را جذب می نماید و در صنعت گردشگری دنیا رتبه یازدهم را به خود اختصاص داده است که خود بیانگر میزان استقبال گردشگران و امکانات مهیا شده برای آنها در این کشور می باشد.

ویزای توریستی استرالیا از نوع ویزای اقامت موقت این کشور بوده و به اقامت دائم منتهی نمی گردد و به غیر از گردشگران برای کسانی که به منظور شرکت درهمایش ها ی علمی یا ملاقات های کاری و تجاری به استرالیا می روند، صادر می گردد. البته این نکته مهم بایستی یادآوری شود که فرد متقاضی ویزای توریستی بایستی آفیسر اداره مهاجرت استرالیا را قانع نماید که هدفش از سفر به هیچ وجه ماندن در این کشور نیست و پس از اتمام مدت ویزا به کشور خود بر می گردد. ویزای توریستی استرالیا با توجه به هدف مسافرت فرد متقاضی دارای انواع مختلفی است که هر کدام را جداگانه توضیح می دهیم.

ویزای استرالیا- ویزای توریستی استرالیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ویزای توریستی استرالیا، لطفا این مقاله را مطالعه فرمائید : ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی گردشگری

ویزای توریستی گردشگری استرالیا از نوع ویزای با اقامت کوتاه مدت و موقت بوده که درخواست های بیشتری برای این نوع ویزا از میان ویزاهای مختلف استرالیا وجود دارد. ویزاهای توریستی استرالیا در دو نوع ویزای 651 و 600 صادر می گردد که ویزای 651 استرالیا دارای اعتبار 3 ماهه بوده و هیچگونه هزینه ای ندارد ولی ویزای 600 استرالیا هزینه ای مابین 140 تا 1020 دلار استرالیا خواهد داشت و با توجه به هدف سفر فرد متقاضی و نظر آفیسر با مدت اعتبارهای 3، 6 یا 9 ماه صادر می شود.

این نوع ویزا در دو نوع سینگل ( یک بار ورود) و مولتی ( دو بار ورود ) صادر می گردد ولی از آنجائیکه سخت گیری بیشتری برای ایرانیان در نظر گرفته می شود برای این متقاضیان فقط ویزای زیرمجموعه 600 با مدت اعتبار تا یکماه و به صورت سینگل صادر می گردد.

ویزای توریستی دیدار خانواده

ویزای توریستی دیدار خانواده، یکی از انواع ویزای توریستی استرالیا بوده و افرادی که به منظور دیدار اعضاء خانواده و دوستان خود قصد مسافرت به استرالیا دارند، می توانند این نوع ویزا را درخواست نمایند. از مدارک ضروری برای اخذ این نوع ویزا، داشتن دعوتنامه از طرف یکی از بستگان یا دوستان استرالیایی است که شهروند این کشور بوده و یا اقامت دائم استرالیا را داشته باشند.

ویزای استرالیا- ویزای توریستی دیدار خانواده

هزینه ویزای توریستی دیدار خانواده 145 دلار است که به مدت حداقل 2 هفته تا 12 ماه اعتبار دارد. در این نوع ویزا، فرد دعوت کننده باید تعهد دهد که کلیه هزینه های مربوط به فرد دعوت شونده را تقبل نموده و در واقع اسپانسر دعوت شونده خواهد بود . علاوه بر این باید مبلغ تضمینی بین 5000 تا15000 دلار را نزد دولت استرالیا امانت بگذارد که این مبلغ بعد از بازگشت مسافر به اسپانسر برگردانده خواهد شد.

ویزای توریستی شرکت در همایشهای تجاری و علمی

ویزای توریستی شرکت در همایشهای تجاری و علمی نوع دوم از ویزاهای توریستی استرالیا است. اکثر متقاضیان این نوع ویزای توریستی، افراد علاقمند به شرکت در همایش های علمی تخصصی و جلسات کاری جهت عقد قراردادهای تجاری هستند. متقاضی اخذ این نوع ویزای توریستی باید دعوت نامه شرکت در همایش و سمینار از سازمانهای مربوطه یا دعوت نامه از شرکت و مرکز تجاری که برای قراردادهای کاری با آنها قصد سفر به استرالیا داشته را ارائه نماید.

دارندگان این نوع ویزا به هیچ عنوان اجازه کار یا فروش محصولات خود را در استرالیا ندارند. اعتبار این نوع ویزاهای توریستی با توجه به هدف سفر و نظر آفیسر پرونده متفاوت است و معمولاً بین 1 تا 12 ماه خواهد بود. اگر ویزای توریستی شرکت کننده همایشهای تجاری و علمی به صورت مولتی باشد، فرد حداکتر تا 3 ماه در هر بار ورود اجازه حضور در استرالیا را خواهد داشت.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی استرالیا

مدارک مورد نیاز برای اخذ انواع ویزای توریستی استرالیا تا حدودی مشترک هستند. کلیه مدارک بایستی ترجمه شده و مهر دادگستری و امور خارجه را داشته باشند. هر گونه نقص مدارک منجر به ریجکتی درخواست ویزای توریستی استرالیا خواهد شد از این رو مدارک باید با دقت کامل آماده گردد.

ویزای استرالیا-مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی استرالیا

همچنین متقاضی باید مدارک مبتنی بر داشتن وابستگی های عاطفی و کاری در وطن را ارائه کرده تا آفیسر پرونده را قانع نماید که هدفش ماندن در استرالیا نیست و بعد از اتمام مدت ویزای توریستی استرالیا به کشور خود باز می گردد. این وابستگیهای عاطفی می تواند همسر یا فرزند متقاضی باشند یا پدر و مادر و دیگر اعضا خانواده که به دلیل بیماری یا نقص عضو نیازمند کمک فرد باشند و متقاضی نگرانی های از حیث این افراد داشته و متعهد است که در اسرع وقت در کنارشان باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی استرالیا عبارتند از :

– فرم های درخواست ویزا
– رسید پرداخت هزینه های بررسی و صدور ویزا
– مدارک شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت)
– پاسپورت فعلی با ۶ ماه اعتبار و پاسپورت قبلی برای بررسی سوابق سفری
– دعوتنامه ( برای متقاضیان ویزای توریستی دیدار خانواده)
– مدارک مربوط به ازدواج(در صورت تأهل)
– ارائه گواهی اشتغال به کار یا اشتغال به تحصیل
– سند مالکیت (یه نام فرد متقاضی)
– عکس پرسنلی
– گردش حساب بانکی ۳ ماهه فرد متقاضی و تمکن مالی
– رزرو بلیط رفت و برگشت
– ارائه مدارک اقامتی (واچر هتل)

مراحل درخواست ویزای توریستی استرالیا

تمام مراحل درخواست ویزای توریستی استرالیا به صورت آنلاین بوده و هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی به سفارت استرالیا نیست. متقاضیان با مراجعه به سایت رسمی سفارت استرالیا با آدرس www.iran.embassy.gov.au یک حساب کاربری یا ImmiAccount ایجاد نموده و بعد از تکمیل فرم مربوطه و پرداخت هزینه صدور ویزا، سایر مدارک را که بصورت ترجمه و اسکن شده آماده نموده اند را آپلود می نمایند.

ویزای استرالیا - مراحل درخواست ویزای توریستی استرالیا

در ضمن مراحل مصاحبه و انگشت نگاری برای دریافت ویزای توریستی استرالیا در نظر گرفته نشده است. در صورتیکه درخواست ویزا مورد تأیید باشد نامه ای حاوی اطلاعات مربوط به شماره ویزا، تاریخ اتمام اعتبار و شرایط ویزا برای متقاضی ارسال می گردد و در صورتیکه درخواست رد شده باشد با ارسال نامه ای دلایل رد درخواست اعلام می شود. لازم به ذکر است که در صورت رد پرونده هزینه های پرداخت شده به هیچ وجه قابل برگشت نیست.

ویزای دانشجویی استرالیا

کسانی که قصد گذراندن دوره آموزشی به مدت حداقل 3 ماه در کشور استرالیا دارند باید برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام نمایند. ویزای دانشجویی استرالیا برای متقاضیان ادامه تحصیل در کشور استرالیا در نظر گرفته شده و در کنار تحصیل در استرالیا اجازه کار نیمه وقت را نیز برای دانشجو فراهم می سازد. ویزای دانشجویی استرالیا با توجه به دوره ی آموزش یا مقطع تحصیلی فرد متقاضی متفاوت بوده و حداکثر تا 5 سال اعتبار خواهد داشت.

به طور کلی کشور استرالیا برای دوره ها و تحصیلات، مدت زمانی اضافه تر را در مدت اعتبار در نظر می گیرد مثلاً برای یک دوره هشت ماهه، ویزای ده ماهه با احتساب تعطیلات برای فرد متقاضی صادر می نماید. گفتنی است که دانشجویان در طی تحصیل در استرالیا مجوز 20 ساعت کار نیمه وقت در هفته را خواهند داشت وهمچنین امکان همراهی همسر و فرزندان زیر 18 سال برای دانشجو وجود دارد.

ویزای استرالیا-ویزای دانشجویی استرالیا

هزینه صدور ویزای دانشجویی برای متقاضی 620 دلار است و در صورت داشتن همراه هزینه های مربوط به آنان نیز اضافه خواهد شد. برای گذراندن مقاطع دانشگاهی در دانشگاههای استرالیا ارائه مدرک زبان انگلیسی آیلتس یا تافل به دانشگاه و سفارت الزامی است ولی برای گذراندن دوره های کوتاه مدت نیازی به ارائه مدرک زبان نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط تحصیل در استرالیا، لطفا این مقاله را مطالعه فرمائید : تحصیل در استرالیا 

مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی استرالیا 

برای صدور ویزای دانشجویی استرالیا با توجه به مقطع تحصیلی و وضعیت مالی متقاضی و … مدارک مختلفی مورد نیاز است که کلیه مدارک بایستی ترجمه شده و مهر دادگستری و امور خارجه را داشته باشند. تهیه مدارک برای دریافت ویزای دانشجویی استرالیا بعد از اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه انجام می گردد زیرا نامه پذیرش از دانشگاه از مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی استرالیا است.

متقاضی در صورت داشتن همراه، مدارک مربوط به همسر و فرزندان و همچنین مدارک مربوط به ازدواج را نیز باید آماده نماید. لازم به ذکر است که هر گونه نقص پرونده منجر به رد درخواست ویزای دانشجویی استرالیا خواهد شد و متقاضی ویزا بایستی دقت کامل در تهیه مدارک و ارائه آن داشته باشد.

ویزای استرالیا- مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی استرالیا 

مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی استرالیا عبارتند از :

– فرم های تکمیل شده درخواست ویزای دانشجویی
– نامه پذیرش تحصیلی از دانشگاه
– تأییدیه ثبت نام COE
– رسید پرداخت هزینه بررسی پرونده در استرالیا
– یک قطعه عکس متقاضی و همراهان
– گذرنامه دانشجو و همراهان
– مدارک شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت)
– سند ازدواج ( در صورت تأهل)
– مدرک تحصیلی
– مدرک زبان انگلیسی
– بیمه دانشجویی
– مدارک مربوط به تمکن مالی پرداخت هزینه ها
– مدارک گردش حساب بانکی متقاضی از یکی از بانکهای رسمی و تأیید شده بانک مرکزی
– گواهی عدم سوءپیشینه

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا، لطفا این مقاله را مطالعه فرمائید : ویزای تحصیلی استرالیا

مراحل درخواست ویزای دانشجویی استرالیا

درخواست ویزای دانشجویی استرالیا به صورت آنلاین بوده و هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی به سفارت استرالیا نیست. درخواست می تواند از داخل یا خارج خاک استرالیا انجام پذیرد و زیر مجموعه های مختلفی برای ویزای تحصیلی وجود دارد که از متداول ترین آنها می توان به ویزای 500 استرالیا اشاره کرد که بیشتر دانشجویان ایرانی هم از این نوع ویزای دانشجویی استفاده می کنند.

متقاضی بعد از اخذ پذیرش از دانشگاه و دریافت کد COE با مراجعه به سایت رسمی سفارت استرالیا با آدرس www.iran.embassy.gov.au یک حساب کاربری یا ImmiAccount ایجاد می نماید و بعد از تکمیل فرم مربوطه و پرداخت هزینه صدور ویزا ، سایر مدارک را که بصورت ترجمه و اسکن شده پیوست کرده و در نهایت درخواست خود را ارسال می کند.

مدت زمان لازم برای صدور ویزای دانشجویی استرالیا بین 4 تا 12 هفته است و در برخی موارد خاص جهت بررسی های بیشتر زمان طولانی تری می برد و با توجه به شرایط افراد متغیر خواهد بود.

ویزای استرالیا-مراحل درخواست ویزای دانشجویی استرالیا

در صورتیکه درخواست ویزا مورد تأیید باشد نامه ای حاوی اطلاعات مربوط به شماره ویزا، تاریخ اتمام اعتبار و شرایط ویزا برای متقاضی ارسال می گردد و در صورتیکه درخواست رد شده باشد با ارسال نامه ای دلایل رد درخواست اعلام می شود. لازم به ذکر است که در صورت رد پرونده هزینه های پرداخت شده به هیچ وجه قابل برگشت نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه های استرالیا، لطفا این مقاله را مطالعه فرمائید : دانشگاه های استرالیا 

ویزای کار استرالیا

کشور استرالیا بدلیل داشتن وضعیت اقتصادی مطلوب همواره موقعیت های شغلی فراوانی همراه با مزایای مناسب برای مهاجران داشته است. این کشور با دارا بودن امنیت اقتصادی بسیار بالا زمینه را برای پیشرفت تجاری و گسترش کسب و کارها مهیا نموده که بزرگترین نتیجه آن کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال است.

دولت استرالیا در راستای سیاست جذب افراد تحصیل کرده و ماهر ، فرصت های خوبی در اختیار این قبیل از مهاجران قرار داده و به همین دلیل تمایل زیادی برای کسب ویزای کاری استرالیا از طرف جویندگان کار نشان داده می شود. به طور کلی می توان گفت ویزای کار استرالیا یکی از برترین راه‌ها برای دریافت اقامت دائم این کشور است. ویزای کاری استرالیا به دو شکل اقامت موقت و اقامت دائم و با زیرمجموعه های مختلف صادر می گردد که در ادامه مطلب در خصوص تمامی این زیر مجموعه ها توضیح خواهیم داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کشور استرالیا، لطفا این مقاله را مطالعه فرمائید :  کشور استرالیا

انواع ویزای کاری با اقامت موقت استرالیا :

ویزاهای کاری با اقامت موقت استرالیا، نوعی از ویزاهای کاری بوده که اقامت موقت استرالیا را برای متقاضی در پی دارند. در آندسته از ویزا های کاری با اقامت موقت استرالیا که شخص از طریق اسپانسر موفق به اخذ ویزا شده، در ابتدا باید مدت زمانی در استرالیا در ایالت اسپانسر کننده، کار و زندگی نماید و بعد آن از طریق ویزای ۸۸۷ استرالیا (۲ سال زندگی و ۱ سال کار در مدت زمانی ۴ ساله) و یا ویزای ۱۹۱( 3 سال زندگی و کار در مدت زمانی ۵ ساله) اقامت دایم استرالیا را دریافت نماید. در سایر ویزاهای کاری با اقامت موقت فرد از دو روش می تواند برای دریافت اقامت دائم اقدام نماید.

در روش اول با استفاده از امتیاز سابقه کاری خود در استرالیا در سیستم امتیازبندی ویزای کاری استرالیا شرکت کرده و ویزاهای کاری با اقامت دائم همچون ویزای 189یا ویزای 190 را کسب نماید. روش دوم که مختص دارندگان ویزای 476 استرالیا بوده فرد بعد از دو سال کار و از طریق کارفرما برای اخذ اقامت دائم استرالیا اقدام می نماید. ویزای 476 استرالیا، ویزای 485 استرالیا، ویزای 482 استرالیا و ویزای 489 استرالیا از رایج ترین ویزاهای کاری با اقامت موقت استرالیا هستند که در ادامه معرفی می گردند.

ویزای استرالیا-انواع ویزای کاری با اقامت موقت استرالیا

ویزای 476 استرالیا

فارغ التحصیلان رشته های مهندسی از دانشگاه های خاص و مورد تأیید استرالیا برای این نوع ویزا می توانند اقدام نمایند البته از بین مراکز دانشگاهی ایران، دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران مورد تأیید هستند. از جمله شرایط این متقاضیان علاوه بر داشتن مدرک رشته مهندسی ، سن کمتر از 31 سال، مدرک زبان انگلیسی در سطح آیلتس 6 و مدت فارغ التحصیلی کمتر از دوسال می باشد. افرادی که از این روش اقدام می نمایند اقامت 18 ماهه گرفته و با ورود به استرالیا امتیازهای لازم برای اخذ اقامت دائم را کسب می نمایند.

در این نوع ویزا اعضاء خانواده شامل هسر و فرزندان به عنوان همراه می توانند فرد متقاضی را همراهی نمایند و مجوز تحصیل ، کار و سفر برای فرد متقاضی و خانواده تا پایان اعتبار ویزای 18 ماهه وجود دارد. مدت زمان بررسی پرونده نسبت به سایر روشها بسیار کوتاه تر است و در طی مدت حدود 3 تا 5 ماه نتیجه به اطلاع فرد متقاضی خواهد رسید.

ویزای 485 استرالیا 

دانشجویان بین المللی دانشگاههای استرالیا پس از فارغ التحصیلی می توانند برای ویزای ۴۸۵ اقدام نمایند تا اقامتی دو ساله اخذ نموده و در طی این مدت به جستجوی شغل بپردازند. شرایط اخذ این ویزا داشتن سن کمتر از 50 سال، تحصیل حداقل به مدت دو سال در استرالیا، وجود رشته فرد متقاضی در لیست اصلی مشاغل مورد نیاز استرالیا، تسلط به زبان انگلیسی، سلامت جسمی و روحی می باشد.

در ضمن مدت زمان طی شده از فارغ التحصیلی نباید بیشتر از 6 ماه باشد. در طی اعتبار دو ساله ویزای 485، همراهان فرد اصلی همچون گذشته می توانند به کار یا تحصیل در استرالیا بپردازند و مشکلی متوجه آنان نخواهد شد. در صورتی که فرد فارغ التحصیل موفق به پیدا کردن شغل گردد بعد از 2 سال کار و زندگی در استرالیا می تواند برای اقامت دائم استرالیا اقدام نماید.

ویزای تحصیلی - ویزای 485 استرالیا 

ویزای 482 استرالیا 

ویزای 482 استرالیا یکی از انواع ویزای کاری است که از سال 2018 معرفی شد و توسط دولت استرالیا جایگزین ویزای کاری موقت 457 گردید. ویزای 482 که به نام ویزای TSS نیز شناخته می شود، مربوط به مناطق کم جمعیتی است که بدلیل کمبود نیروی کار ماهر اقدام به جذب نیروی خارجی می نمایند به این صورت که ایالتهای مشخصی از استرالیا مشاغل مورد نیاز خود را اعلام و از بین متقاضیان افراد ی با شرایط مدنظر خود را انتخاب نموده و به مدت 4 سال اسپانسر متقاضی می شوند.

البته بر اساس قوانین استرالیا کارفرما در زمانی می تواند از نیروی کار خارج استفاده نماید که بعد از سه ماه آگهی در سایتها موفق به استخدام نیروی کار متخصص و ماهر استرالیایی نشده باشد. ویزای 482 استرالیا در سه نوع کوتاه مدت( حداکثر 2 سال )، بلند مدت ( حداکثر 4 سال- قابل اقدام برای اقامت دائم بعد از 3 سال)و توافق نامه کار (قابل اقدام برای اقامت دائم بسته به شروط ذکر شده درتوافق نامه) صادر می شود.

ویزای 489 استرالیا 

افرادی که از طریق ویزای 489 استرالیا یا همان اسپانسر فامیلی موفق به اخذ اقامت استرالیا می شوند ملزم به سکونت و کار در استان محل زندگی خویشاوندان خود هستند. کسی که اسپانسر می شود بایستی یک فامیل نزدیک مثل برادر، خواهر، پدر، مادر ، پسر خاله، دختر خاله، دختر عمو، پسر عمو و یا خانواده همسر باشد و اقامت دائم استرالیا را داشته و یا ساکن نیوزیلند باشد.

بعد از اتمام مدت این نوع ویزا فرد می تواند یا از طریق ویزای ۸۸۷ استرالیا (۲ سال زندگی و ۱ سال کار در مدت زمانی ۴ ساله) و یا ویزای ۱۹۱ ( 3 سال زندگی و کار در مدت زمانی ۵ ساله) اقامت دایم استرالیا را دریافت نماید. لازم به یادآوری است که برای دریافت اقامت دائم استرالیا ، عدم ارتکاب اعمال مجرمانه و پرداخت به موقع مالیات در مدت زمان سپری شده در استرالیا ضروری است.

اگر می خواهید در مورد ویزای 489 استرالیا بیشتر بدانید، لطفا این مقاله را مطالعه فرمائید : ویزای 489 استرالیا 

انواع ویزای کاری با اقامت دائم استرالیا :

نوع دوم ویزاهای کاری استرالیا ویزاهای با اقامت دائم است و به آن دسته از ویزاهای کاری اطلاق می گردد که اقامت دائم استرالیا را به دنبال دارند. مشمولان این نوع ویزا علاوه بر زندگی ، کار و تحصیل در استرالیا از بیمه خدمات درمانی (Medicare) نیز برخوردار خواهند شد. متقاضیان بعد از بدست آوردن شرایط لازم، امکان درخواست برای شهروندی استرالیا را خواهند داشت.

امکان همراهی خانواده با متقاضی اصلی از ابتدا وجود داشته و آنان نیز همانند فرد اصلی از امتیازاتی همچون بیمه خدمات درمانی برخوردار می شوند و برای تحصیل یا کار در این کشور مانعی نخواهند داشت. صدورتمامی ویزاهای کاری اقامت دائم استرالیا براساس سیستم امتیاز بندی و برنامه اسکیل ورکر استرالیا بوده و فرد متقاضی از لحاظ سن، تحصیلات، سطح زبان و سوابق کاری مرتبط با رشته تحصیلی، مورد ارزیابی قرار میگیرد. ویزای 189 استرالیا ، ویزای 190 استرالیا و ویزای 476 استرالیا از پرکاربردترین ویزاهای کاری با اقامت دائم استرالیا بوده که در ادامه در مورد هر کدام به طور جداگانه توضیح خواهیم داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط اخذ اقامت استرالیا، لطفا این مقاله را مطالعه فرمائید : اقامت استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید