درباره ما

در این بازه زمانی که بسیاری از افراد به دنبال پیشرفت در زندگی شخصی خود می باشند، تغییر مکان و مهاجرت به عنوان یک سکوی پرش قلمداد می شود. ما در این خصوص زمینه ساز شروع یک تغییر درست می باشیم. اعتبار، تضمین و مهارت از فاکتورهای تاثیر گذار برای هر گونه اقدام و مراجعه به موسسات می باشد.

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آریاناپارس نوین که دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ و گروه آریانا که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز  ۱۲۰۰۱ /ث۳۲ /۹۱ با نام تجاری آریانا پارس است.

برند آریاناپارس تنها دارنده مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم تحقیقات و فن آوری در ایران می باشد. ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار  آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی خود نیز خواهد بود.

تعداد اقدامات صورت گرفته در موسسه آریاناپارس و انجام روند ویزاهای توریستی، کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری، این آرامش خاطر را برای افراد به وجود آورده است که با توجه به درخواست خود قادر خواهند بود از تجارب 7 ساله در امور کاریابی، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان skilled worker، برخورداری از تجارب بسیار درخشان در این زمینه، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و انجام امور مرتبط با اعزام نیروی کار به شما هموطنان عزیز می باشد. این امکان برای همه افراد در نظر گرفته شده است تا با توجه به درخواست خود با ما در ارتباط باشند.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.