...
Search
Close this search box.
رشته تربیت بدنی امریکا
آریانااپلای » بلاگ » مهاجرت تحصیلی » رشته تربیت بدنی در دانشگاه های آمریکا

رشته تربیت بدنی آمریکا

American Physical Education

رشته تربیت بدنی در کشور آمریکا دارای طرفداران بسیاری می باشد، و تعداد زیادی از داوطلبان این رشته هستند و قابل ذکر است که تقریباً بصورت مساوی داوطلبان خانم و اقا هستند.
رشته ی تربیت بدنی که معادل انگلیسی آن می شود Physical education در بسیاری از دانشگاه ها بصورت حرفه ای تدریس می شود، و به دلیل پر طرفدار بودن این رشته، اکثریت دانشگاه ها تمایل به برگزاری دوره های تربیت بدنی را دارند.

مطالب درسی رشته تربیت بدنی آمریکا

مطالبی که در رشته ی تربیت آمریکا بدنی تدریس می شود، در حول محور بدن انسان و تمرین ها و روش های مربوط به آن می باشد و از ابتدای شروع دوره، آموزش های شناسایی حرکات و شناخت اندام و بافت های بدن شروع می شد و متقاضیان از همان ابتدا نکات پایداری و مهم و ضروری را درباره بافت های چشم یاد می گیرند.

مزایای تحصیل در رشته تربیت بدنی آمریکا

اگر شما جزء دسته افراد متقاضی هستید که قصد دارید رشته تربیت بدنی را در برترین دانشگاه های دنیا ادامه دهید، بهترین انتخابتان می تواند رشته تربیت بدنی آمریکا باشد در اصل مربیان، مدرسین در دانشگاه های کشور آمریکا، دانشجویان رشته ی تربیت بدنی را برای دوره های مربی گری و یا داوری تعلیم می دهند.

رشته تربیت بدنی آمریکا

اگر بنظرتان از مربی بودن یک تیم بسکتبال لذت می برید و تمایل دارید که به عنوان مربی در دیگر زمینه های ورزشی فعالیت کنید، بدون شک راه درستی را انتخاب کرده اید.

دانشجویان در این رشته یاد می گیرند که چگونه تحقیقات تدریجی درباره ی فیتنس بودن داشته باشند و همچنین یاد می گیرند که چگونه به دیگر افراد در روشهای صحیح ورزشی کمک کنند و در اصل تحصیل در رشته ی تربیت بدنی ، متقاضیان را آماده برای تدریس و مربی گری می کند، نکته بسیار مهمی که همواره، همراه با این رشته می باشد، نکته ی یادگیری علمی حرکات اندام و بافت ها می باشد.

زمینه کاری رشته تربیت بدنی آمریکا

از دیگر نکات بسیار مهم درباره ی رشته ی تربیت بدنی آمریکا، زمینه کاری می باشد، البته باید گفته شود که برای تمام فارغ التحصلان رشته ی تربیت بدنی آمریکا، زمینه ی کاری وجود دارد،  تمام فارغ التحصیلان رشته ی تربیت بدنی وابسته به عنوان مربی تربیت بدنی در یکی از مدارس و در دوره ی متفاوت شروع به کار می کنند.

تمام آینده شغلی دانشجویان فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی آمریکا این نمی باشد بلکه، بسیار شغل های متعددی در این زمینه وجود دارد که عبارتند از:

 • معلمان بهداشت و تربیت بدنی
 • مدرس دانشگاهی
 • مربیان ورزشی
 • افسر آموزشی
 • مربیان حرفه ای و مدیر مربیگری
 • مدیر و افسر تحقیقی و پیشرفتی
 • مربی خارجی
 •  مدیر و افسر ارتقاء سلامت
 •  مامور بهداشت شرکت ها
 • مدیر یک ورزشگاه
 •  مدیر باشگاه سلامت
 • طراح لباس ورزشی
 •  متخصص تغذیه صحیح
 •  مدیر تفریحی
 • بازاریاب و فروشنده کالاهای ورزشی

افراد متقاضی و فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی آمریکا می توانند وابسته به علایق خود در یکی از زمینه های کاری نام برده شده به فعالیت مشغول شوند.

دانشگاه های برتر رشته تربیت بدنی آمریکا

کشور آمریکا با دارا بودن دانشگاه های متعدد در این زمینه توانسته است طرفداران زیادی را جذب کنند و همواره دارای بسیاری از دانشگاه های برتر در جهان می باشد که چند نمونه از این دانشگاه ها عبارتند از:

اولین دانشگاه university of Michigan annarbor می باشد که میزان هزینه در این دانشگاه برای دانشجویان بومی و غیر بومی متفاوت است، دانشجویان بومی هزینه ای بالغ بر 658 هزار دلار پرداخت می کنند اما دانشجویان غیر بومی و خارجی مبلغی بالغ بر676 هزار دلار پرداخت می کنند.

رشته تربیت بدنی آمریکا

 

دومین دانشگاه رشته ی تربیت بدنی university of Maryland college park است که توانسته است میزان قابل توجهی از دانشجویان را جذب خود کند. در این دانشگاه نیز میزان هزینه ها برای دانشجویان بومی و غیر بومی متفاوت است. برای دانشجویان بومی هزینه ای بالغ بر 9هزار دلار و برای دانشجویان و متقاضیان غیر بومی دارای هزینه ای در حدود 31هزار دلار می باشد.

از دیگر دانشگاه های معروف Boston university می باشد، که دانشجویان زیادی از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و همواره به میزان 32 هزار دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند از دیگر نکاتی که می توان اشاره داشت، هزینه های دانشگاه بوده و میزان هزینه ها برای دانشجویان بومی و غیر بومی بصورت یکسان است  که هزینه تحصیل در این دانشگاه چیزی بالغ بر 48 هزار دلار می باشد.

از دیگر دانشگاه ها رشته تربیت بدنی آمریکا که توانسته است رضایت بسیاری از دانشجویان را جلب کند، university of Connecticut می باشد که در کل دارای 27 هزار دانشجوی در حال تحصیل است.

دانشگاه های تربیت بدنی امریکا

همین دانشگاه نیز مانند دیگر دانشگاه ها دارای هزینه های متفاوتی برای دانشجویان بومی و غیر بومی است،
افراد و متقاضیان بومی باید هزینه ای بالغ بر14 هزار دلار پرداخت نمایند، در صورتی که افراد غیر بومی باید هزینه ای در حدود350 هزار دلار برای تحصیل بپردازند.

کشور آمریکا دارای تعداد بی شماری دانشگاه در رشته ی تربیت بدنی است که دانشجویان و متقاضیان می توانند وابسته به شرایط خود دانشگاهی را انتخاب کنند، البته قابل ذکر است که میزان هزینه های تحصیل در هر دانشگاه متفاوت است، و هزینه ها وابسته به موقعیت محیطی دانشگاه و امکانات ارائه شده توسط دانشگاه تعیین می شود.

افرادی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتری در زمینه رشته تربیت بدنی آمریکا و سوالات بی پاسخی دارند می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با مشاورین ارشد موسسه آریانااپلای در ارتباط باشند و راهنمایی هایی در جهت پیشرفت و بهبود کیفیت اطلاعاتی از جانب مشاورین موسسه آریانااپلای دریافت کنند موسسه آریانااپلای همواره در تلاش است تا بهترین ها را ارائه دهد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا