...
Search
Close this search box.
رشته ریاضی در استرالیا
آریانااپلای » بلاگ » مهاجرت تحصیلی » شرایط تحصیلی رشته ریاضی در استرالیا

رشته ریاضی در استرالیا

Mathematics in Australia

رشته ریاضی دارای طرفداران بیشماری است و میزان چشم گیری از دانشجویان قصد تحصیل در رشته ریاضی در استرالیا را دارند. البته قابل ذکر می باشد که کشور استرالیا، با دارا بودن تعداد بسیار زیادی دانشگاه در زمینه ریاضیات، توانسته امکانات تحصیلی بسیاری را به دانشجویان بومی و غیر بومی ارائه دهد.

فرصت های شغلی رشته ریاضی

قابل ذکر است، دانشجویان در رشته ریاضی، دارای فرصت های شغلی بسیاری هستند به عبارت دیگر رشته ریاضی مادر دیگر رشته ها محسوب می شود، که این امر باعث شده است، در رشته ریاضی فرصت های شغلی متعددی ایجاد شود.

موضوعات رشته ریاضی

در اصل رشته ریاضی در باب موضوعاتی مانند مقدار، ساختار، فضا و تغییر می باشد و در بین ریاضی دانان و فیلسوفان، طیف وسیعی از دیدگاه ها را در برمی گیرد.

موضوعات رشته ریاضی

و اصولا ریاضی دانان الگوهایی را دنبال می کنند و از آنها برای تدوین خواس های جدید استفاده می کنند و قابل ذکر است که ریاضی دانان با حل یک مسئله ریاضی، حقیقت یا دروغین بودن یک مسئله را حل می کنند.

آینده شغلی رشته ریاضی

با توجه به اطلاعات داده شده در قسمت های قبلی، متقاضیان و دانشجویان رشته ریاضی دارای آینده شغلی بسیار روشنی هستند و در زمینه های مختلف می توانند فعالیت و کسب درآمد کنند و مطالب آموزش داده شده در ریاضیات همگام با بسیاری از رشته ها می باشد به صورتی پایه اکثریت رشته های تحصیلی، رشته ریاضی می باشد، چند نمونه از این رشته ها عبارتند از: نرم افزار، مکانیک خودرو، برق، معماری، فیزیک،حسابداری و …

مهارت های رشته ریاضی

رشته ریاضی دارای مهارت های بسیار بالایی می باشد و دست یابی به این مهارت ها، کار هر یک از متقاضیان نمی باشد و نیازمند به تلاش های بسیاری است و به همین دلیل فردی که بتواند به مهارت های لازم در رشته  ریاضی دست یابد دارای بازار کاری بسیار بهتری نسبت به دیگر متقاضیان می باشد.

دانشگاه های برتر استرالیا

کشور استرالیا با دارا بودن تعداد بسیار زیادی دانشگاه در رشته ریاضی توانسته است نظر بسیاری از دانشجویان غیر بومی را جلب کنند البته قابل ذکر می باشد که میزان هزینه های تحصیل در هر دانشگاه وابسته به موقعیت جغرافیایی و امکانات دانشگاه متفاوت می باشد.
دانشگاه های برتر در کشور استرالیا عبارتند از:

  • University of Wollongong
  • RMIT University
  • University of new seoul wales
  • Curtin University of Technology
  • Astrid nadiond university

و بسیاری از دانشگاه های دیگر که هزینه های تحصیلی برای دانشجویان بومی و غیر بومی متفاوت است، برای اطلاعات دقیق تر چند نمونه از دانشگاه های ذکر شده را مورد بررسی قرار می دهیم.

دانشگاه های برتر استرالیا

University of Wollongong

از دانشگاه های پرطرفدار در استرالیا در رشته ریاضی می باشد که دارای رنگ جهانی 251 است به عبارت دیگر با همراه داشتن امکانات متفاوت و کیفیت بالا توانسته که جایگاه 251 را بخود اختصاص دهد. از مدارک زبان مورد نیاز، مدرک بین المللی IELTS می باشد که متقاضیان هنگام مراجعه باید با دیگر مدارک خود به همراه ببرند.

طول دوره ی 2 ساله، تمام وقت باعث شده است افراد زیادی را جذب کند. البته یک دوره ی نیمه وقت نیز می باشد، که افراد و متقاضیان می توانند مدرک فارغ التحصیلی را در یک دوره 6 ساله دریافت کنند و همانطور که ذکر شد میزان هزینه ها برای دانشجویان بومی با دانشجویان بین المللی متفاوت است. دانشجویان بومی هزینه ای بالغ بر 35 هزار دلار باید پرداخت کنند در صورتی که دانشجویان بین المللی هزینه ای بالغ بر 37 هزار دلار باید بپردازند، البته هزینه های خوابگاه و مخارج زندگی جدا می باشد.

Astrid nadiond university

از دیگر دانشگاه ها در کشور استرالیا که توانسته است طرفداران بسیاری را جذب کند، دانشگاه Astrid nadiond university می باشد، دارای جایگاه 47 در بین برترین دانشگاه های جهان می باشد طول دوره در کلاس های تمام وقت دانشگاه نام برده شده مدت 2 سال می باشد و مدرک زبان مدنظر با IELTS ،TOFEL می باشد که حداقل نمره ای IELTSمد نظر 6 می باشد.

هزینه های تحصیلی در استرالیا

هزینه تحصیلی از دیگر موارد مثبت برای جذب دانشجو محسوب می شود و این دانشگاه نیز، مانند دیگر دانشگاه ها دارای هزینه ی متفاوتی برای داشجویان بومی و دانشجویان غیر بومی می باشد یک متقاضی بومی سالانه باید مبلغی بر حدود 18هزار دلار بپردازند، در صورتی که دانشجویان بین المللی باید هزینه ای بالغ بر 25 هزار دلار در سال پرداخت کنند.

به همین ترتیب، دیگر دانشگاه ها نیز دارای هزینه های متفاوتی هستند که وابسته به شرایطشان مشخص می شود لذا افرادی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتری دارند می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با مشاوران ارشد موسسه آریانااپلای در ارتباط باشند و مشاوره هایی در صحبت انتخابی بهتر از جانب مشاورین داشته باشند، موسسه آریانااپلای همواره در تلاش است تا بهترین ها را ارائه دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا